14
Ara

Hydrafacial

Hydrafacial nedir?

Bir tür yaşlanma karşıtı bakım yöntemi olan Hydrafacial; cilt yenileme, akne ve leke tedavisinde de kullanılan bir işlemdir. Vakum yöntemi ile çalışarak cildi derinlemesine temizleyen cihaz, enjeksiyon ve benzeri yöntemler içermediği için hydrafacial tamamen ağrısız ve acısızdır. Daha sağlıklı, parlak, güzel ve genç görünümlü cilde sahip olmak isteyenler tarafından sıklıkla tercih edilen bir uygulamadır. Hydrafacial yöntemi sayesinde tek bir seansta derinlemesine cilt temizliği, soyma, yenileme, nemlendirme ve antioksidan koruma işlemleri uygulanabilir. Cildin en alt katmanına kadar temizlik sağlayan vakumlu vortex başlığı, cildi mikroskobik düzeyde soyarak, tüm ölü hücrelerden, birikmiş ve gözeneklerin kapanmasına neden olan fazla yağdan ve siyah noktalardan arındırır.

Hydrafacial, cilde ışıltı kazandırıyor, temiz bir cilde kavuşabilmek için yaptırabileceğimiz bu işlemle, derinlemesine temizliği, cildimizde hissedebiliyoruz. Gözenekleri temizlerken, sivilce ve siyah noktaları gideren bu uygulama, derinlemesine temizliğin ötesinde, cildin ihtiyacı olan nem, mineral ve antioksidanları sağlayarak onu tazeliyor. Hydrafacial, akne veya leke tedavisi için de kullanılıyor. Teknolojinin sunduğu bir cilt bakım metodu olan Hydrafacial, derinlemesine temizlikle beraber doğal meyve asitlerinden oluşan kürü ile de cildi besliyor ve iyileştiriyor.

Hydrafacial nedir?

Hydrafacial, kişinin cildi için yaptırabileceği güzel bir uygulama. Bu yöntem, zamanla yıpranan, sağlığını yitiren cildin, kaybettiği formu, eksilen nemi, vitamini, gerekli mineralleri sağlayan ve cildi derinlemesine temizleyen toksinlerden arındıran bir sistem. Cildinizin problemlerini tedavi ederken aynı zamanda sağlığını da geri kazanmasını sağlarken, dayanıklı, esnek ve ışıltılı bir cilde sahip olmanızı sağlıyor. Hydrafacial, ilk uygulamadan itibaren, cildin yağını söküyor ve siyah noktalardan arındırmaya başlıyor. En hassas ciltlerde bile yapılabilen bir işlem. Hydrafacial işlemi ince çizgileri, güneş lekelerini ve aşırı yağlanmayı gideriyor. sincan hydrafacial

Kimlere yapılabilir?

Otuzlu yaşlardan itibaren cildi geleceğe hazırlamak için Hydrafacial uygulamasını öneriyoruz. Cildinin cansız ve sağlıksız göründüğünü düşünenler, yüzeysel kırışıklıklarından şikayet edenler ve aşırı yağlanma problemleri olanlar için önemli bir seçenek.

İyileşme süreci nasıl?

Uygulama profesyonel bir bakım olduğu için anında etkisini gösteriyor. Neme doyurulan ve kuvvetli antioksidanlar tarafından toksinlerinden arındırılan cilt, anında ışıldıyor. Vakum teknolojisi sayesinde ciltteki ölü deri ve siyah noktalar temizleniyor. Kişiler uygulamadan hemen sonra normal yaşamlarına geri dönebiliyor ve ciltlerindeki ışıltı anında fark ediliyor. sincan hydrafacial

Etkisi ne kadar sürer?

Cilt temizliği ve bakımını biz rutinde aylık olarak öneriyoruz ama cilt analizi yapıldıktan sonra, cilt tipinize göre 4-6 seans arasında uygulanıyor. Yılda iki kez bu serinin tekrarlanması cilt sağlığı için oldukça iyi sonuçlar veriyor.